Kontakt

Jsme vám rádi k dispozici. Navažte s námi jednoduše kontakt. Těšíme se na vás.

Management

Person

Jednatel
Achim Lüling
Telefon +49 2335 6308-0

Fax +49 2335 6308-999

a.lueling@burg.de

Asistentka 
jednatele
Waltraud Rückert
Telefon +49 2335 6308-201

Fax +49 2335 6308-3201

w.rueckert@burg.de

Person

Jednatel
Jörg Mohncke
Telefon +49 2335 6308-0
Fax +49 2335 6308-999
j.mohncke@burg.de

Asistentka 
jednatele
Judith Schulte
Telefon +49 2335 6308-204

Fax +49 2335 6308-3204

j.schulte@burg.de

Oddělení trhu

Person

Vedoucí oddělení
Benjamin Frisch
Telefon +49 2335 6308-400
Fax +49 2335 6308-3400
b.frisch@burg.de

Marketing a organizace
Theresa Kaiser
Telefon +49 2335 6308-600
Fax +49 2335 6308-3600
t.kaiser@burg.de

Regiony

Severní Porýní-Vestfálsko
Marco Schröder
Telefon +49 2335 6308-404
Fax +49 2335 6308-3404
Mobil +49 162 2526-146
m.schroeder@burg.de

Šlesvicko-Holštýnsko, Brémy,
Dolní Sasko, Hamburk

Christian Eggers
Telefon +49 02335 6308-411
Fax +49 02335 6308-3411
Mobil +49 162 2526144
c.eggers@burg.de

Bavorsko, Rakousko
Georg Wilm
Telefon +49 2335 6308-409
Fax +49 2335 6308-3409
Mobil +49 162 2526-141
g.wilm@burg.de

Bádensko-Württembersko, Švýcarsko
Cornelia Sommer
Telefon +49 2335 6308-806
Fax +49 2335 6308-999
c.sommer@burg.de

Sársko, Porýní-Vestfálsko, Hesensko
Maik Schmitke
Telefon +49 2335 6308-405
Fax +49 2335 6308-999
m.schmitke@burg.de

Mecklenbursko-Přední Pomořansko, Berlín, Brandenburg, Sasko-Anhaltsko, Durynsko, Sasko
Sinje Hoppe
Telefon +49 2335 6308-414
Fax +49 2335 6308-3414
s.hoppe@burg.de 

Odborné úseky

Export
Marco Bliß
Telefon +49 2335 6308-503
Fax +49 2335 6308-3503
Mobil +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

Prodejní a projektový management, Key Account
Gerhard Marx
Telefon +49 2335 6308-402
Fax +49 2335 6308-999
g.marx@burg.de

Key Account Manager
Stefan Paul
Telefon +49 2335 6308-408
Fax +49 2335 6308-3408
Mobil +49 162 2526-148
s.paul@burg.de

Prodejní a projektový management, Key Account
Horst Bolz
Telefon +49 2335 6308-250
Fax +49 2335 6308-999
h.bolz@burg.de

Pobaltské státy

Obchodní zastoupení
Rimvydas Stumbrys
Mobil +370 61822908
rimvydas@primanota.lt

Chile

Obchodní zastoupení
Edmundo Parra Markens
Telefon +569 84487739 
eparramarkens@burgsudamerica.cl 

Česká republika

Obchodní zastoupení
Petr Kodet
Telefon +420 777 202046
kodet@burgtisa.cz

Francie

Obchodní zastoupení
Florence Greusard
burg@robert-lye.fr

Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko

Obchodní zastoupení
Ciril Kacin
Telefon +386 04 510 53 60
Fax +386 04 510 53 60
Mobil +386 041 694 339
info@metalika-kacin.com
www.metalika-kacin.com

Polsko

Obchodní zastoupení
Maciej Krzyżanowski
Telefon +48 53 558 70 07 
m.krzyzanowski@burg.de 

Itálie

Obchodní zastoupení
Paolo Visentin
Telefon +39 0438 471660
Mobil +39 348 5816016
pvisentin@dieffebi.com

Turecko

Vedení export
Marco Bliß
Telefon +49 2335 6308-503
Fax +49 2335 6308-3503
Mobil +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

Všechny další

Vedení export
Marco Bliß
Telefon +49 2335 6308-503
Fax +49 2335 6308-3503
Mobil +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

Oddělení IT a strategického nákupu

Person

Vedoucí oddělení
Jörg Mohncke
Telefon +49 2335 6308-0
Fax +49 2335 6308-999
j.mohncke@burg.de

Asistentka
Judith Schulte
Telefon +49 2335 6308-204
Fax +49 2335 6308-3204
j.schulte@burg.de

 

Management dodavatelů
Sören Hasenclever
Telefon +49 2335 6308-206
Fax +49 2335 6308-3206
s.hasenclever@burg.de

Oddělení prodejního a projektového managementu

Person

Vedoucí oddělení
Marcus Frank
Telefon +49 2335 6308-706
Fax +49 2335 6308-3706
m.frank@burg.de