Kontakt

Chętnie udzielimy wszelkich informacji. Wystarczy się z nami skontaktować. Będzie nam miło.

Kierownictwo Przedsiębiorstwa

Person

Dyrektor Zarządzający
Achim Lüling
Tel. +49 2335 6308-0

Fax +49 2335 6308-999

a.lueling@burg.de

Asystentka Dyrektora Zarządzającego
Waltraud Rückert
Tel. +49 2335 6308-201

Fax +49 2335 6308-3201

w.rueckert@burg.de

Person

Dyrektor Zarządzający
Jörg Mohncke
Tel. +49 2335 6308-0
Fax +49 2335 6308-999
j.mohncke@burg.de

Asystentka Dyrektora Zarządzającego
Judith Schulte
Tel. +49 2335 6308-204

Fax +49 2335 6308-3204

j.schulte@burg.de

Kierownik Działu ds. rynku

Person

Kierownik działu
Benjamin Frisch
Tel. +49 2335 6308-400
Fax +49 2335 6308-3400
b.frisch@burg.de

Marketing i Organizacja
Theresa Kaiser
Tel. +49 2335 6308-600
Fax +49 2335 6308-3600
t.kaiser@burg.de

Regiony

Nadrenia Północna-Westfalia
Marco Schröder
Tel. +49 2335 6308-404
Fax +49 2335 6308-3404
Tel. komórkowy +49 162 2526-146
m.schroeder@burg.de

Szlezwik-Holsztyn, Brema,
Dolna Saksonia, Hamburg

Christian Eggers
Tel. +49 02335 6308-411
Fax +49 02335 6308-3411
Tel. komórkowy +49 162 2526144
c.eggers@burg.de

Bawaria, Austria
Georg Wilm
Tel. +49 2335 6308-409
Fax +49 2335 6308-3409
Tel. komórkowy +49 162 2526-141
g.wilm@burg.de

Badenia-Wirtembergia, Szwajcaria
Cornelia Sommer
Tel. +49 2335 6308-806
Fax +49 2335 6308-999
c.sommer@burg.de

Saara, Nadrenia-Palatynat, Hesja
Maik Schmitke
Tel. +49 2335 6308-405
Fax +49 2335 6308-999
m.schmitke@burg.de

Meklemburgia-Pomorze Przednie, Berlin, Brandenburg, Saksonia-Anhalt, Turyngia, Saksonia
Sinje Hoppe
Tel. +49 2335 6308-414
Fax +49 2335 6308-3414
s.hoppe@burg.de 

Dyscypliny

Eksport
Marco Bliß
Tel. +49 2335 6308-503
Fax +49 2335 6308-3503
Tel. komórkowy +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

Dział Dystrybucji i Zarządzania Projektem, Dział ds. Kluczowych Klientów
Gerhard Marx
Tel. +49 2335 6308-402
Fax +49 2335 6308-999
g.marx@burg.de

Kierownik działu ds. Kluczowych Klientów
Stefan Paul
Tel. +49 2335 6308-408
Fax +49 2335 6308-3408
Tel. komórkowy +49 162 2526-148
s.paul@burg.de

Dział Dystrybucji i Zarządzania Projektem, Dział ds. Kluczowych Klientów
Horst Bolz
Tel. +49 2335 6308-250
Fax +49 2335 6308-999
h.bolz@burg.de

Kraje Nadbałtyckie

Przedstawiciel handlowy
Rimvydas Stumbrys
Tel. komórkowy +370 61822908
rimvydas@primanota.lt

Chile

Przedstawiciel handlowy
Edmundo Parra Markens
Tel. +569 84487739 
eparramarkens@burgsudamerica.cl 

Czechy

Przedstawiciel handlowy
Petr Kodet
Tel. +420 777 202046
kodet@burgtisa.cz

Francja

Przedstawiciel handlowy
Florence Greusard
burg@robert-lye.fr

Słowenia, Chorwacja, Serbia

Przedstawiciel handlowy
Ciril Kacin
Tel. +386 04 510 53 60
Fax +386 04 510 53 60
Tel. komórkowy +386 041 694 339
info@metalika-kacin.com
www.metalika-kacin.com

Polska

Przedstawiciel handlowy
Maciej Krzyżanowski
Tel. +48 53 558 70 07 
m.krzyzanowski@burg.de 

Włochy

Przedstawiciel handlowy
Paolo Visentin
Tel. +39 0438 471660
Tel. komórkowy +39 348 5816016
pvisentin@dieffebi.com

Turcja

Kierownik ds. eksportu
Marco Bliß
Tel. +49 2335 6308-503
Fax +49 2335 6308-3503
Tel. komórkowy +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

Wszystkie pozostałe kraje

Kierownik ds. eksportu
Marco Bliß
Tel. +49 2335 6308-503
Fax +49 2335 6308-3503
Tel. komórkowy +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

Dział IT i Zakupów Strategicznych

Person

Kierownik działu
Jörg Mohncke
Tel. +49 2335 6308-0
Fax +49 2335 6308-999
j.mohncke@burg.de

Asystentka
Judith Schulte
Tel. +49 2335 6308-204
Fax +49 2335 6308-3204
j.schulte@burg.de

 

Zarządzanie dostawcami
Sören Hasenclever
Tel. +49 2335 6308-206
Fax +49 2335 6308-3206
s.hasenclever@burg.de

Dział Dystrybucji i Zarządzania Projektem

Person

Kierownik działu
Marcus Frank
Tel. +49 2335 6308-706
Fax +49 2335 6308-3706
m.frank@burg.de