İletişim

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizimle hemen irtibata geçin. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

Yönetim

Person

Genel Müdürlük
Achim Lüling
Telefon +49 2335 6308-0

Faks +49 2335 6308-999

a.lueling@burg.de

Genel Müdürlük Asistanı
Waltraud Rückert
Telefon +49 2335 6308-201

Faks +49 2335 6308-3201

w.rueckert@burg.de

Person

Genel Müdürlük
Jörg Mohncke
Telefon +49 2335 6308-0
Faks +49 2335 6308-999
j.mohncke@burg.de

Genel Müdürlük Asistanı
Judith Schulte
Telefon +49 2335 6308-204
Faks +49 2335 6308-3204

j.schulte@burg.de

Pazar Bölümü

Person

Bölüm Müdürü
Benjamin Frisch
Telefon +49 2335 6308-400
Faks +49 2335 6308-3400
b.frisch@burg.de

Pazarlama ve Organizasyon
Theresa Kaiser
Telefon +49 2335 6308-600
Faks +49 2335 6308-3600
t.kaiser@burg.de

Bölgeler

Kuzey Ren Westfalya
Marco Schröder
Telefon +49 2335 6308-404
Faks +49 2335 6308-3404
Cep +49 162 2526-146
m.schroeder@burg.de

Schleswig Holstein, Bremen,
Aşağı Saksonya, Hamburg

Christian Eggers
Telefon +49 02335 6308-411
Faks +49 02335 6308-3411
Cep +49 162 2526144
c.eggers@burg.de

Bavyera, Avusturya
Georg Wilm
Telefon +49 2335 6308-409
Faks +49 2335 6308-3409
Cep +49 162 2526-141
g.wilm@burg.de

Baden-Württemberg, İsviçre
Cornelia Sommer
Telefon +49 2335 6308-806
Faks +49 2335 6308-999
c.sommer@burg.de

Saarland, Rheinland-Pfalz, Hessen
Maik Schmitke
Telefon +49 2335 6308-405
Faks +49 2335 6308-999
m.schmitke@burg.de

Mecklenburg-Vorpommern, Berlin, Brandenburg, Saksonya-Anhalt, Türingiya, Saksonya
Sinje Hoppe
Telefon +49 2335 6308-414
Faks +49 2335 6308-3414
s.hoppe@burg.de 

Bölümler

İhracat
Marco Bliß
Telefon +49 2335 6308-503
Faks +49 2335 6308-3503
Cep +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

Satış ve Proje Yönetimi, Kilit Müşteri
Gerhard Marx
Telefon +49 2335 6308-402
Faks +49 2335 6308-999
g.marx@burg.de

Kilit Müşteri Yöneticisi
Stefan Paul
Telefon +49 2335 6308-408
Faks +49 2335 6308-3408
Cep +49 162 2526-148
s.paul@burg.de

Satış ve Proje Yönetimi, Kilit Müşteri
Horst Bolz
Telefon +49 2335 6308-250
Faks +49 2335 6308-999
h.bolz@burg.de

Baltık Devletleri

Ticari Temsilcilik
Rimvydas Stumbrys
Cep +370 61822908
rimvydas@primanota.lt

Şili

Ticari Temsilcilik
Edmundo Parra Markens
Telefon +569 84487739 
eparramarkens@burgsudamerica.cl 

Çekya

Ticari Temsilcilik
Petr Kodet
Telefon +420 777 202046
kodet@burgtisa.cz

Fransa

Ticari Temsilcilik
Florence Greusard
burg@robert-lye.fr

Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan

Ticari Temsilcilik
Ciril Kacin
Telefon +386 04 510 53 60
Faks +386 04 510 53 60
Cep +386 041 694 339
info@metalika-kacin.com
www.metalika-kacin.com

Polonya

Ticari Temsilcilik
Maciej Krzyżanowski
Telefon +48 53 558 70 07 
m.krzyzanowski@burg.de 

İtalya

Ticari Temsilcilik
Paolo Visentin
Telefon +39 0438 471660
Cep +39 348 5816016
pvisentin@dieffebi.com

Türkiye

Ticari Temsilcilik
Gökmen Tekelioglu
Telefon +90 541886 72 90
g.tekelioglu@burg.de

Diğer hepsi

İhracat Müdürü
Marco Bliß
Telefon +49 2335 6308-503
Faks +49 2335 6308-3503
Cep +49 162 2526-142
m.bliss@burg.de

BT ve Stratejik Satın Alma Bölümü

Person

Bölüm Müdürü
Jörg Mohncke
Telefon +49 2335 6308-0
Faks +49 2335 6308-999
j.mohncke@burg.de

Asistan
Judith Schulte
Telefon +49 2335 6308-204
Faks +49 2335 6308-3204
j.schulte@burg.de

 

Tedarikçi Yönetimi
Sören Hasenclever
Telefon +49 2335 6308-206
Faks +49 2335 6308-3206
s.hasenclever@burg.de

Satış ve Proje Yönetimi Bölümü

Person

Bölüm Müdürü
Marcus Frank
Telefon +49 2335 6308-706
Faks +49 2335 6308-3706
m.frank@burg.de